Slika leka i portreta ličnosti: konstitucionalna sredstva u homeopatiji

Šifra proizvoda:

K9788690299935

Cena:

4,400.00RSD

Na zalihama

Vilibald Gavlik je predstavnik klasične ali istovremeno veoma savremene škole homeopatske tipologije, i njegovo delo predstavlja sintezu starijih i najmodernijih saznanja. Homeopatske supstance su u ovoj knjizi predstavljene iz ugla istorije medicine, hemije, toksikologije, botanike, fizike i mineralogije, a živosti opisa doprinose primeri iz grčko-rimske i nordijske mitologije, dok su psihološke karakteristike tipova ličnosti potvrđene primerima iz klasične i savremene evropske književnosti. Posmatranje homeopatskih lekova iz više pravaca omogućuje konverziju slike leka u portret ličnosti, koji se jednostavno potvrđuje iznetim karakterističnim kliničkim simptomima.
Ova knjiga može koristiti kako kliničaru koji želi da primeni konstitucionalni pristup, tako i i iskusnom lekaru koji nije homeopata ali želi da stekne neka nova znanja o svojim pacijentima. Takođe može biti interesantna osobi sklonoj transcedentalnom razmišljanju koja želi da upozna čoveka u njegovoj suštini, kao i laiku koji želi da na zanimljiv način upozna suštinu homeopatije.

Recenzije

Još nema komentara.

Pročitali ste ovu knjigu? - Napišite svoje mišljenje o Slika leka i portreta ličnosti: konstitucionalna sredstva u homeopatiji”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Izdavač

Autor

Jezik

Pismo

Broj strana

Povez i format

Jedinica mere

K9788690299935
Dostupno na sledećim lokacijama:

Od istog autora

Na žalost nemamo više izdanja ovog autora.

Možda vam se dopadne

Nedavno pregledani proizvodi